The Club Team 2018-2019

2019-2020 2018-2019 2017-2018 2016-2017 2015-2016 2014-2015 Past presidents

President

 Andrew Steven  
Rtn.  Steven

Secretary

 John McGeary  
Rtn.  McGeary

Treasurer (1st Jan 2019 - 30th Jun 2019)

 John Robson  
Rtn.  Robson

Treasurer (1st Jul 2018 - 31st Dec 2018)

 Callan Dick PHF  
Rtn.  Dick

Rotary Foundation

 William Talbot  
Rtn.  Talbot

Membership

 John McDonald  
Rtn.  McDonald

Executive Secretary

 Jane Allan  
Rtn.  Allan