The Club Team 2019-2020

2021-2022 2020-2021 2019-2020 2018-2019 2017-2018 2016-2017 Past presidents

President

 Colin Dunnighan PHF  
Rtn.  Dunnighan

Secretary

 Pauline Loughran-Hanby PHF  
Rtn.  Loughran-Hanby

Treasurer (18th Dec 2019 - 30th Jun 2020)

 Michael Sweeting  
Rtn.  Sweeting

Treasurer (1st Jul 2019 - 17th Dec 2019)

 Bob Tarn  
Rtn.  Tarn

President Elect

 Michael Hanby PHF  
Rtn.  Hanby

Rotary Foundation

 Colin Dunnighan PHF  
Rtn.  Dunnighan

Assistant Treasurer

 Roger Stanyon  
Rtn.  Stanyon

Public Relations

 Phil Johnson  
Rtn.  Johnson

Almoner

 Joy Roscoe  
Rtn.  Roscoe

Interact

 Colin Dunnighan PHF  
Rtn.  Dunnighan

Interact joint

 Pauline Loughran-Hanby PHF  
Rtn.  Loughran-Hanby

Mentor

 Joy Roscoe  
Rtn.  Roscoe