The Club Team 2020-2021

2021-2022 2020-2021 2019-2020 2018-2019 2017-2018 2016-2017 Past presidents

President

 Richard Gilpin   
Rtn. Richard Gilpin

Secretary (1st Jul 2020 - 15th Sep 2020)

 Adam Loveridge   

Treasurer (24th Oct 2020 - 30th Jun 2021)

 Geoff Nener   
Rtn. Geoff Nener

Immediate Past President

 Darren Williamson   
Rtn. Darren Williamson

President Elect

 Marian Gilpin   
Rtn. Marian Gilpin

Community

 Linda Griffith   
Rtn. Linda Griffith

International

 Robert Hazelby   
Rtn. Robert Hazelby

Membership

 Marian Gilpin   
Rtn. Marian Gilpin

Safeguarding

 Jill Tebb   
Rtn. Jill Tebb

Health and Safety

 Theo White   
Rtn. Theo White

Primary Webmaster

 Theo White   
Rtn. Theo White

Beer Festival

 Marian Gilpin   
Rtn. Marian Gilpin

Publicity

 David Picton   
Rtn. David Picton

Youth Officer

 Jill Tebb   
Rtn. Jill Tebb

Web Master

 Theo White   
Rtn. Theo White