The Club Team 2017-2018

2021-2022 2020-2021 2019-2020 2018-2019 2017-2018 2016-2017 Past presidents

President

 Jon Atkinson   
Rtn. Jon Atkinson

Secretary (6th Nov 2017 - 30th Jun 2018)

 Steve Pye   
Rtn. Steve Pye

Treasurer

 ANDREW Kellaway  MPHF  
Rtn. ANDREW Kellaway

Immediate Past President

 Alison Lui   
Rtn. Alison Lui

President Elect

 Ann Heath   

Community

 Herschel Levin  PHF  

Membership (1st Jul 2017 - 1st Dec 2017)

 Caroline Ellen   
Rtn. Caroline Ellen

Speaker Secretary

 William Connolly  PHF  
Rtn. William Connolly

Public Relations

 Colin Kershaw  PHF  
Rtn. Colin Kershaw

Health and Safety

 Edward Knight   

Primary Webmaster

 Andrew Allen   
Rtn. Andrew Allen

Executive Secretary

 Steve Pye   
Rtn. Steve Pye

Public Relations

 Sue Clements  PHF