The Club Team 2019-2020

2021-2022 2020-2021 2019-2020 2018-2019 2017-2018 2016-2017 Past presidents

President

 Colin Robertson   
Rtn. Colin Robertson

Secretary (10th Oct 2019 - 30th Jun 2020)

 Mike Wilkinson  PHF  
Rtn. Mike Wilkinson

Treasurer (1st Jul 2019 - 30th Jun 2021)

 Ian Squire  PHF  
Rtn. Ian Squire

Immediate Past President

 David Leigh-Hunt   

President Elect

 Michael Heath   
Rtn. Michael Heath

Rotary Foundation

 Graham Snape  PHF  
Rtn. Graham Snape

Membership

 John Newbery  PHF  
Rtn. John Newbery

Assistant Secretary

 Graham Snape  PHF  
Rtn. Graham Snape

Assistant Treasurer

 John Francis  PHF  
Rtn. John Francis

Health and Safety

 John Carrington   
Rtn. John Carrington

Club Service

 Michael Heath   
Rtn. Michael Heath

Primary Webmaster

 Michael Heath   
Rtn. Michael Heath

Executive Secretary

 Mike Lambert  PHF  
Rtn. Mike Lambert