District Governor

 Brian Stoyel PHF  
Rtn. Brian Stoyel 

District Treasurer

 Susan Wills PHF  
Rtn. Susan Wills 

District Secretary

 Dee Kilpatrick PHF  
Rtn. Dee Kilpatrick 

Assistant Governor

 David Laud  
Rtn. David Laud 

Assistant Governor

 Anthony Aggett  
Rtn. Anthony Aggett 

Assistant Governor

 Sandra Dineley-Jones PHF  
Rtn. Sandra Dineley-Jones 

Assistant Governor

 Pat Grimwood-Taylor PHF  
Rtn. Pat Grimwood-Taylor 

Assistant Governor

 William Wills PHF  
Rtn. William Wills 

Assistant Governor

 Nigel Vince PHF  
Rtn. Nigel Vince 

Assistant Governor

 Daniel Boatwright PHF  
Rtn. Daniel Boatwright 

Assistant Governor

 David Pritchard PHF  
Rtn. David Pritchard 

Assistant Governor

 Gordon Peacock PHF  
Rtn. Gordon Peacock 

Assistant Governor

 Colin Benney PHF  
Rtn. Colin Benney 

Assistant Governor

 Simon Wood  
Rtn. Simon Wood 

Assistant Governor

 Tony Williams PHF  
Rtn. Tony Williams 

Public Image Chairman

 Stephen Lay PHF  
Rtn. Stephen Lay 

Public Image Chairman

 Darren Hands PHF  
Rtn. Darren Hands 

Rotary Foundation Chairman

 Euan Eddie PHF  
Rtn. Euan Eddie 

Immediate Past District Governor (IPDG)

 Peter Bennett MPHF  
Rtn. Peter Bennett 

Immediate Past District Governor (IPDG)

 Ralph Curr PHF  
Rtn. Ralph Curr 

District Governor Elect (DGE)

 Stephen Lay PHF  
Rtn. Stephen Lay 

District Governor Nominee (DGN)

 George Eamer  
Rtn. George Eamer 

District Trainer

 Christine Peacock PHF  
Rtn. Christine Peacock 

District Trainer

 David Willcocks MPHF  
Rtn. David Willcocks 

Assistant District Secretary

 Wally Lake PHF  
Rtn. Wally Lake 

Conference

 Jackie Carter PHF  
Rtn. Jackie Carter 

Sports Officer

 Mike Huxtable PHF  
Rtn. Mike Huxtable 

District Governor Nominee Nominee

 Graham Carey PHF  
Rtn. Graham Carey 

Community Chairman

 David Glover PHF  
Rtn. David Glover 

Vocational Chairman

 Peter Harrison PHF  
Rtn. Peter Harrison 

Primary Webmaster

 Nova Fisher PHF  
Rtn. Nova Fisher 

Membership Database Officer

 Michael Bell PHF  
Rtn. Michael Bell 

Co-ordinating AG - areas 3 & 4

 David Laud  
Rtn. David Laud 

Co-ordinating AG - areas 5 & 6

 Gordon Peacock PHF  
Rtn. Gordon Peacock 

Co-ordinating AG - areas 7, 8 & 9

 David Pritchard PHF  
Rtn. David Pritchard 

Co-ordinating AG - areas 10, 11 & 12

 Graham Bulford PHF  
Rtn. Graham Bulford 

District Compliance Officer

 Geoff Hawes PHF  
Rtn. Geoff Hawes 

Visioning

 George Eamer  
Rtn. George Eamer 

IT Officer

 Michael Bell PHF  
Rtn. Michael Bell 

Assistant District Treasurer

 John Page  
Rtn. John Page 

Rotaract

 John Smith MPHF  
Rtn. John Smith 

Newsletter Editor

 Keith Shepperd PHF  
Rtn. Keith Shepperd 

One Vision District Magazine Editor

 John Clemison  
Rtn. John Clemison