The Club Team 2020-2021

2021-2022 2020-2021 2019-2020 2018-2019 2017-2018 2016-2017 Past presidents

President (31st Mar 2021 - 30th Jun 2021)

 Hugh Hutchison   
Rtn. Hugh Hutchison

President (1st Jul 2020 - 31st Dec 2020)

 Jim Fairgrieve  MPHF  
Rtn. Jim Fairgrieve

Secretary

 Andy Slater  MPHF  
Rtn. Andy Slater

Treasurer

 Billy Dickson   
Rtn. Billy Dickson

Immediate Past President

 Ian Dickson  PHF  
Rtn. Ian Dickson

Rotary Foundation

 Jim Anderson  MPHF  
Rtn. Jim Anderson

Public Relations

 Sandy Niven  PHF  
Rtn. Sandy Niven

Service Projects

 Eric Greig   
Rtn. Eric Greig

Primary Webmaster

 Andy Slater  MPHF  
Rtn. Andy Slater

District Council Rep.

 Jim Fairgrieve  MPHF  
Rtn. Jim Fairgrieve

District Council Rep.

 Andy Slater  MPHF  
Rtn. Andy Slater

District Council Rep.

 Fiona Lee  PHF  
Rtn. Fiona Lee

Executive Secretary

 Fiona Lee  PHF  
Rtn. Fiona Lee

Club Data Protection

 Andy Slater  MPHF  
Rtn. Andy Slater