The Club Team 2018-2019

2021-2022 2020-2021 2019-2020 2018-2019 2017-2018 2016-2017 Past presidents

President (11th Jul 2018 - 30th Jun 2019)

 Patrick Chatterton   

Secretary

 Bob Handley  PHF  
Rtn. Bob Handley

Treasurer

 Peter Davey  MPHF  
Rtn. Peter Davey

Immediate Past President

 Sandra Davey  PHF  
Rtn. Sandra Davey

President Elect

 Terry Ing  PHF  

President Nominee

 Nagi El-Bay   

Community

 Terry Ing  PHF  

International

 Paul Sherrington  MPHF  
Rtn. Paul Sherrington

Membership

 Nagi El-Bay   

Youth Service (1st Jul 2018 - 1st Jul 2018)

 Roger Finn  PHF  

Youth Service (2nd Jul 2018 - 30th Jun 2019)

 Rees Rogers  PHF  
Rtn. Rees Rogers

Sports

 Andrew Biggs   

Attendance

 Sandra Davey  PHF  
Rtn. Sandra Davey

Vocational

 Bob Handley  PHF  
Rtn. Bob Handley

Safeguarding

 Tom Clarke   

Public Relations

 Paul Sherrington  MPHF  
Rtn. Paul Sherrington

Primary Webmaster

 Bob Handley  PHF  
Rtn. Bob Handley

Projects Director

 Norman Williams  MPHF  
Rtn. Norman Williams

Sergeant at Arms

 David Forbes  PHF  

Programme

 Pete Walters  MPHF  
Rtn. Pete Walters

Executive Secretary

 Paul Sherrington  MPHF  
Rtn. Paul Sherrington

Welfare/Pastoral

 Sandra Davey  PHF  
Rtn. Sandra Davey