District Governor

 Graham Carey PHF  
Rtn. Graham Carey 

District Treasurer

 Graham Beeson MPHF  
Rtn. Graham Beeson 

District Secretary

 Wally Lake PHF  
Rtn. Wally Lake 

Public Image Chairman

 Darren Hands PHF  
Rtn. Darren Hands 

Rotary Foundation Chairman

 John James PHF  
Rtn. John James 

Membership Chairman

 William Wills PHF  
Rtn. William Wills 

International Service Chairman

 David Glover PHF  
Rtn. David Glover 

Youth Service Chairman

 Bob Bridges PHF  
Rtn. Bob Bridges 

Immediate Past District Governor (IPDG)

 George Eamer  
Rtn. George Eamer 

District Governor Elect (DGE)

 Simon Wood  
Rtn. Simon Wood 

District Governor Nominee (DGN)

 William Wills PHF  
Rtn. William Wills 

Assistant District Secretary

 Paula Byrom  
Rtn. Paula Byrom 

Environment Officer

 Nils Westman  
Rtn. Nils Westman 

Leadership Development & Training

 George Eamer  
Rtn. George Eamer 

RYLA

 Richard Jennings  
Rtn. Richard Jennings 

Sports Officer

 Mike Huxtable PHF  
Rtn. Mike Huxtable 

Community Chairman

 John Clemison  
Rtn. John Clemison 

Primary Webmaster

 Nova Fisher PHF  
Rtn. Nova Fisher 

District Compliance Officer

 Geoff Hawes PHF  
Rtn. Geoff Hawes 

Visioning

 Lyn Smith  

Newsletter Editor

 Jillian Clemison  
Rtn. Jillian Clemison 

Newsletter Editor

 John Clemison  
Rtn. John Clemison 

Assistant District Treasurer

 John Page  
Rtn. John Page 

Alumni Officer

 Michael Champion PHF  
Rtn. Michael Champion 

Rotaract Officer

 John Smith MPHF  
Rtn. John Smith 

Grants

 Ron Dickerson  
Rtn. Ron Dickerson 

Interact Officer

 Delyth James PHF  
Rtn. Delyth James 

End Polio Now

 Francis Hart-Venn MPHF  
Rtn. Francis Hart-Venn 

Children's Holiday Trust

 Graham Smith PHF  
Rtn. Graham Smith 

Social Media Mentor

 Sam Cross  
Rtn. Sam Cross 

Council on Legislation Representative

 Stephen Lay PHF  
Rtn. Stephen Lay 

Council on Legislation Rep - alternate

 Paul Edwards PHF  
Rtn. Paul Edwards 

Assistant Governor Area 1

 Claire Waldie  
Rtn. Claire Waldie 

Assistant Governor Area 2

 Tony Williams PHF  
Rtn. Tony Williams 

Assistant Governor Area 3

 Peter Williams PHF  
Rtn. Peter Williams 

Assistant Governor Area 4

 Wally Lake PHF  
Rtn. Wally Lake 

Assistant Governor Area 5

 William Wills PHF  
Rtn. William Wills 

Assistant Governor Area 6

 John Page  
Rtn. John Page 

Assistant Governor Area 7

 Kevin Needham  
Rtn. Kevin Needham 

Assistant Governor Area 8

 Sue Bury PHF  
Rtn. Sue Bury 

Assistant Governor Area 9

 Jan Eamer  
Rtn. Jan Eamer 

Assistant Governor Area 10

 Anthony Aggett  
Rtn. Anthony Aggett 

Assistant Governor Area 11

 Michael Champion PHF  
Rtn. Michael Champion 

Assistant Governor Area 12

 Roger Byrom PHF  
Rtn. Roger Byrom 

District Executive

 John Clemison  
Rtn. John Clemison 

District Executive

 Bob Bridges PHF  
Rtn. Bob Bridges 

District Executive

 Kevin Needham  
Rtn. Kevin Needham 

District Executive

 George Eamer  
Rtn. George Eamer 

District Executive

 Sue Bury PHF  
Rtn. Sue Bury 

District Executive

 John Page  
Rtn. John Page 

District Executive

 Wally Lake PHF  
Rtn. Wally Lake 

District Executive

 Jan Eamer  
Rtn. Jan Eamer 

District Executive

 Roger Byrom PHF  
Rtn. Roger Byrom 

District Executive

 Claire Waldie  
Rtn. Claire Waldie 

District Executive

 Graham Carey PHF  
Rtn. Graham Carey 

District Executive

 David Glover PHF  
Rtn. David Glover 

District Executive

 Paula Byrom  
Rtn. Paula Byrom 

District Executive

 Tony Williams PHF  
Rtn. Tony Williams 

District Executive

 Graham Beeson MPHF  
Rtn. Graham Beeson 

District Executive

 Darren Hands PHF  
Rtn. Darren Hands 

District Executive

 Michael Champion PHF  
Rtn. Michael Champion 

District Executive

 Peter Williams PHF  
Rtn. Peter Williams 

District Executive

 William Wills PHF  
Rtn. William Wills 

District Executive

 Geoff Hawes PHF  
Rtn. Geoff Hawes 

District Executive

 Anthony Aggett  
Rtn. Anthony Aggett 

District Executive

 Simon Wood  
Rtn. Simon Wood 

District Executive

 John James PHF  
Rtn. John James 

Assistant District Trainer

 Paul Edwards PHF  
Rtn. Paul Edwards 

Assistant District Trainer

 Christine Peacock PHF  
Rtn. Christine Peacock