The Club Team 2018-2019

2021-2022 2020-2021 2019-2020 2018-2019 2017-2018 2016-2017 Past presidents

President

 Wendy Aldred  MPHF  
Rtn. Wendy Aldred

Secretary

 Ray Clarke   
Rtn. Ray Clarke

Treasurer (1st Jul 2018 - 25th Nov 2018)

 Ian Forth   
Rtn. Ian Forth

Treasurer (26th Nov 2018 - 30th Jun 2019)

 Kevin Walsh  MPHF  
Rtn. Kevin Walsh

Immediate Past President

 Don Jary   
Rtn. Don Jary

President Elect

 Peter Sedgwick   
Rtn. Peter Sedgwick

Public Image

 Eric Hagan   
Rtn. Eric Hagan

Community

 James Porter   
Rtn. James Porter

International

 Don Jary   
Rtn. Don Jary

Rotary Foundation

 Don Jary   
Rtn. Don Jary

Membership

 Kevin Walsh  MPHF  
Rtn. Kevin Walsh

Youth Service

 Peter Sedgwick   
Rtn. Peter Sedgwick

Attendance

 James Fowler   
Rtn. James Fowler

Fundraising

 Trevor Hardy   
Rtn. Trevor Hardy

Health and Safety

 Richard Harris   

Primary Webmaster

 Lesley Porter   

Golf

 Chris Secular   

Sports and Social

 David Salkeld   

Social Media

 Wendy Aldred  MPHF  
Rtn. Wendy Aldred