Rotarian
District 1010

Philip Ross

RC: Kirriemuir

Rotarian
District 1010

Peter Leyland

RC: Dundee

Rotarian
District 1010

Carol Stewart

RC: Elgin

Rotarian
District 1030

Philip Hopps

RC: Durham Elvet

Rotarian
District 1030

Tony Jackson

RC: Durham Elvet

Rotarian
District 1030

Margaret Fenwick

RC: Newton Aycliffe

District 1030

Josey George

RC: Sunderland

Rotarian
District 1040

Lucy Armitage

RC: Halifax

Rotarian
District 1040

David Hartley

RC: Cleethorpes

District 1040

Anne Griffin

RC: Bradford Bronte

Rotarian
District 1040

Malcolm Tagg

RC: Denby Dale & District

District 1040

Richard Greenwood

RC: Bradford West

District 1040

Caroline Murie

RC: Adventurers

Rotarian
District 1040

Susan Rogers

RC: Adventurers

District 1040

Anne Griffin

RC: Bradford Bronte

Rotarian
District 1040

Hazel Brindle

RC: Sowerby Bridge

Rotarian
District 1060

David Roberts

RC: Southam 2000

Rotarian
District 1060

John Scott

RC: Redditch Kingfisher

Rotarian
District 1060

John Scott

RC: Redditch Kingfisher

Rotarian
District 1070

John Dehnel

RC: Melton Mowbray

Rotarian
District 1070

Michael Warrington

RC: Stamford

Rotarian
District 1070

Colin Scott

RC: E-Club of District 1070

Rotarian
District 1070

John Webster

RC: Kettering Huxloe

Rotarian
District 1070

Ngaire Hall

RC: Shepshed

Rotarian
District 1070

Hugh Holden

RC: Uppingham

District 1070

Ian Steltner

RC: Spilsby

Rotarian
District 1070

Mark Pettitt

RC: Ramsey

District 1070

Malcolm Davies

RC: Ashby-De-La-Zouch

Rotarian
District 1070

Robert Penney

RC: South East Midlands Hub

Rotarian
District 1070

Margaret Simpson

RC: Uppingham

Rotarian
District 1070

Richard Power

RC: Leicester

Rotarian
District 1070

Peter Berry

RC: Grantham Kesteven

Rotarian
District 1070

Paul Dickinson

RC: Melton Mowbray Belvoir

Rotarian
District 1070

Moira Penney

RC: St. Ives

Rotarian
District 1070

Dawn Denton

RC: Towcester

Rotarian
District 1070

Rodney Spokes

RC: Leicester

Rotarian
District 1080

Rodney Howell

RC: Passport Club of East Anglia

Rotarian
District 1080

Ian Elliott

RC: Norwich Blackfriars Breakfast

Rotarian
District 1080

Steven Seager

RC: Blyth Valley

Rotarian
District 1080

Neil Whiteside

RC: Cambridge

Rotarian
District 1090

Alan Dichler

RC: Haddenham and District

Rotarian
District 1090

Kate Hodges

RC: Winnersh and Binfield

Rotarian
District 1090

John Smart

RC: Thatcham & District

Rotarian
District 1090

Gillian Pearce

RC: Maidenhead Bridge

Rotarian
District 1090

Marius Ciortan

RC: Chinnor

Rotarian
District 1090

Neil Talgeri

RC: Maidenhead Bridge

Rotarian
District 1100

Tony Hadfield

RC: Nailsworth

Rotarian
District 1100

Angela Seddon-Hill

RC: Gloucester

Rotarian
District 1100

Richard Colley

RC: Gloucester Severn

Rotarian
District 1100

Derek Rogers

RC: Stonehouse

Rotarian
District 1100

Willem Pietersen

RC: Bristol (Breakfast)

District 1100

Rob Soutar

RC: Hereford Elgar

District 1100

Melodie Beevers

RC: Royal Wootton Bassett & District

Rotarian
District 1100

Richard Williams

RC: Ross-on-Wye

Rotarian
District 1110

Valeria Evered

RC: Jersey

District 1110

Richard Brindle

RC: Basingstoke Loddon

Rotarian
District 1110

Helen Ricketts

RC: Basingstoke Deane

Rotarian
District 1110

Robin Gonard

RC: Guernesiais

Rotarian
District 1110

Lawrence Tristram

RC: Alton

Rotarian
District 1110

George Phillips

RC: Ringwood

Rotarian
District 1110

Deborah Dunford

RC: Wareham

Rotarian
District 1120

Simon Mulchinock

RC: Rotary South East District Hub

Rotarian
District 1120

Scott Reeve

RC: Faversham

Rotarian
District 1120

David Lister

RC: Business in South East England

Rotarian
District 1120

Chris Compton

RC: Bromley Game Changers

Rotarian
District 1120

Ray Dixon

RC: Senlac

Rotarian
District 1120

Chas Bedford

RC: Weald of Kent, The

Rotarian
District 1120

Alan Bernstein MBE (Philippa)

RC: Tunbridge Wells

Rotarian
District 1130

Jonathan Nish

RC: Putney

Rotarian
District 1145

Anthony Beevor

RC: East Grinstead Meridian

Rotarian
District 1145

Nick Drake

RC: Ashtead

Rotarian
District 1145

Mark Secker

RC: Bookham & Horsley

Rotarian
District 1145

Roger Stent

RC: Titsey & District

Rotarian
District 1145

Susan Lippmann

RC: Titsey & District

Rotarian
District 1150

Ray Bevan

RC: Pontllanfraith

Rotarian
District 1150

Steve Jenkins

RC: Cardiff Bay

Rotarian
District 1150

Bob Wilson

RC: Cowbridge

Rotarian
District 1150

John Hackett

RC: Haverfordwest

Rotarian
District 1150

Ian Hughes

RC: Swansea

Rotarian
District 1150

Robin Pitcher

RC: Dinas Powys

Rotarian
District 1160

Seamus Parle

RC: Wicklow

Rotarian
District 1160

Michael Duke

RC: Galway

Rotarian
District 1160

Neil Kelly

RC: Dublin Central

Rotarian
District 1160

Michael Fleming

RC: Ballymoney

Rotarian
District 1160

Sean Fitzgerald

RC: Omagh

Rotarian
District 1160

Garth Arnold

RC: Donaghadee

Rotarian
District 1160

Michael O'Reilly

RC: Dublin Central

Rotarian
District 1175

Claire Waldie

RC: Saltash

Rotarian
District 1175

David Glover

RC: E-club Southwest Peninsula

Rotarian
District 1175

Stephen Lay

RC: Lostwithiel

Rotarian
District 1175

Lyn Winter

RC: E-club Southwest Peninsula

Rotarian
District 1175

Sian Doyle

RC: Newton Abbot

Rotarian
District 1180

Julia Sayle

RC: Royden Revolve

Rotarian
District 1180

James Thomas

RC: North Wales & Northwest England Passport

Rotarian
District 1180

Norman Waddell

RC: Mid Wirral

Rotarian
District 1180

Michael Lade

RC: Cheshire West

Rotarian
District 1180

Chris Sweeney

RC: Conwy

Rotarian
District 1180

Nicholas Gidney

RC: North Wales & Northwest England Passport

Rotarian
District 1180

Michael James Constable

RC: Crewe & Nantwich Weaver

Rotarian
District 1180

Richard Withers

RC: Dolgellau

Rotarian
District 1190

Malcolm Baldwin

RC: Accrington

District 1190

Wendy Aldred

RC: Cumbria & Lancashire District Hub

Rotarian
District 1190

Wendy Aldred

RC: Brampton & Longtown

Rotarian
District 1190

Gilbert Riley

RC: Darwen

Rotarian
District 1190

John Jones

RC: Lancaster Loyne

Rotarian
District 1190

David Simpson

RC: Fleetwood

Rotarian
District 1200

Stuart Gilbert

RC: Chippenham

Rotarian
District 1200

Penny Underwood

RC: Mid Wessex Hub

District 1210

Ashley Gray

RC: Walsall Saddlers

District 1210

Thomas Hunt

RC: Ludlow

Rotarian
District 1210

Brian Reilly

RC: Aldridge

District 1210

John Wardle

RC: Wellington

District 1210

Mukunda Chidrawar

RC: Walsall

Rotarian
District 1210

Cressida Dickens

RC: Kidsgrove and District

District 1210

Jane Cooper

RC: Stafford Knot

District 1210

Anthony Dean

RC: Dudley

Rotarian
District 1220

Mark Snape

RC: Ravenshead & Blidworth

District 1220

Robin Morrison

RC: Retford

District 1220

Linda Elkin

RC: West Ashfield

Rotarian
District 1220

John Carr

RC: Burton upon Trent

Rotarian
District 1240

Mark Williamson

RC: Wickford

Rotarian
District 1240

David Willis

RC: Manningtree Stour Valley

Rotarian
District 1240

Christopher Bushell

RC: Wickford

Rotarian
District 1240

Ann Kyndt

RC: Billericay Mayflower

Rotarian
District 1240

Stephen Gale

RC: Southend City

Rotarian
District 1240

Stephen Gale

RC: Southend City

Rotarian
District 1240

David Cope

RC: Chelmsford Phoenix

Rotarian
District 1240

Peter Greene

RC: Billericay

Rotarian
District 1240

Jed Brooks

RC: Hadleigh Castle

Rotarian
District 1240

Graham Reeder

RC: Westcliff-on-Sea

Rotarian
District 1260

Leslie Robertson

RC: Luton North

Rotarian
District 1260

Wendy Ford

RC: Brookmans Park

Rotarian
District 1260

Jane Mordue

RC: Buckingham

Rotarian
District 1285

James Anderton

RC: Macclesfield Castle

Rotarian
District 1285

Janice Sawle

RC: Middleton

Rotarian
District 1285

Richard Cooper

RC: Bolton Lever

Rotarian
District 1320

Callan Dick

RC: Motherwell & Wishaw

Rotarian
District 1320

Andrew Slater

RC: Irvine Seagate

Rotarian
District 1320

Paula Edmond

RC: Tranent

Rotarian
District 1320

Jonathan Moore

RC: Whitburn

Rotarian
District 1320

Alex Blair

RC: Test club

Rotarian
District 1320

John Lafferty

RC: Borderlands (Passport Group)

Rotarian
District 1320

Alexander Blair

RC: Hunterston

Rotarian
District 1320

Narek Bido

RC: Falkirk

Rotarian
District 1320

James Bruce

RC: Tranent